APPLICATION FORM

PROMOTION FILMS

3D VIRTUAL TOUR VILLAS

SAMPLE VILLAS

APPLICATION FORM
45 YEARS OF EXPERIENCE

Founded by Ahmet Yılmaz in 1973, Yılmaz İnşaat strives to be an innovative brand that aims to raise both infrastructure and superstructure quality to international standards, build modern and cozy living spaces, and contribute to a sustainable and ecological world.

The company is proud to be successfully following their dreams.
Yılmaz İnşaat has become a well-known brand in the industry thanks to its telecommunication, sewage, water and natural gas infrastructures, and highway and housing constructions.
Yılmaz İnşaat maintains its efforts to build the future of its country without compromising on the values of trust, sustainability, innovation and team spirit.

FBA YAPI

FBA YAPI Mimar Fatih Aksöz tarafından kuruldu. 22 yıllık uygulama deneyimi ile inşaat sektöründe bugüne kadar Türkiye’nin en önemli projelerine imza atarak, yurtiçi ve yurtdışında tasarım ve yatırım işleri konularında uzman bir kadro ile hizmet vermektedir. ISO 9001 Kalite Yönetimi, ISO 14001 Çevre Yönetimi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi kalite belgeleri ile uluslararası teknolojideki yenilikleri takip etmektedir. Son teknoloji sistemlerini kullanarak, inşaat ve taahhüt sektörlerinde gösterdiği öncülükle projelerine devam etmektedir.